O nás

   Jsme menší skupina nadšenců, kteří už mají pokrk dnešní uspěchané doby a všech tzv. ,,výdobytků '' této civilizace. Shon, stres, nezaměstnanost, spousta nových civilizačních onemocnění,  honba za materiálními hodnotami, nenažraný stát a všichni jeho politici. To je jen zlomek toho, co asi trápí většinu z nás, věčný kolotoč pěněz, otročina v zaměstnání, splácení dluhů a hypoték, nájmů, energií, telekomunikačních poplatků a mnoho dalšího. Kdo dnes přijde o práci, nebo dlouhodobě onemocní, většinou začíná mít finanční problémy, doba je hodně krutá a neúprosná a život je nyní mnohem složitější než za starých časů. Lidé jsou zadlužení, státy jsou zadlužené a celosvětová krize je spíše na vzestupu.  Vzhledem k těmto okolnostem jsme se rozhodli hledat další nadšence ochotné radikálně změnit svůj životní styl a začít naprosto jinak. Některé informace o situaci na trhu s ostrovy jsou uvedeny na stránce Úvod naší webové prezentace a všem jí doporučujeme pozorně přečíst. Měli bychom zájem zakoupit menší (a tím pádem i levnější) ostrůvek v příjemném, spíše teplejším podnebí, proto vznikly tyto stránky. Po zakoupení ostrova se sice budeme nuceni řídit zákony příslušné země, na jejímž ůzemí se ostrov nachází, ale rozhodně si tam zařídíme pohodovější život než zde. V případě Vašeho zájmu o další informace neváhejte a kontaktujte nás prosím ve zprávách na naší Facebookové stránce (tlačítko nahoře). Děkujeme za Váš zájem.

Pridat.eu

   Ostrov nebo ostrůvek je jakýkoli kus sub-kontinentální země, která je obklopena vodou. Velmi malé ostrovy, jako rozvíjející rysy země na atolech, lze nazvat ostrůvky. Ostrov v řece nebo ostrov v jezeře může být nazýván atol. Seskupení geograficky nebo geologicky souvisejících ostrovů se nazývá souostroví. Ostrov může být také popsán jako ostrov i přes přítomnost umělé půdy nebo mostů, například Singapur a jeho násep, nebo různé holandské deltské ostrovy, jako je například IJsselmonde. Některá místa mohou dokonce ponechat "ostrov" ve svých jménech pro historické důvody, a to po připojení k větší mase se širokým pevninským mostem, jako Coney Island. Naopak pokud je pozemek oddělen od pevniny umělým kanálem, například Peloponés od Korintského kanálu, je to obecně považováno za ostrov. Existují dva hlavní typy ostrovů: kontinentální ostrovy a oceánské ostrovy. Patří sem ale také umělé ostrovy. Grónsko je největší ostrov světa o rozloze více než 2.100.000 km², zatímco Austrálie, na světě nejmenší kontinent, má rozlohu 7.600.000 km². Není zde ale žádný standard, který rozlišuje ostrovy od kontinentů.

Nezávazná přihláška jít do toho s námi Vás k ničemu nezavazuje, nechceme Vaše jména, ani peníze, pište jen pokud Vás náš projekt zaujal.

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Koupit ostrov Bankovní účet : Česká spořitelna a.s. 302202302/0800 variabilní symbol : 1664381378